Vapebak Elektronik Sigara İnceleme Sitesi Yayında

Vapebak Elektronik Sigara İnceleme Sitesi

Vapebak Elektronik Sigara İnceleme Sitesi Yayında. Yeni Nesil ESigara Fiyatları ve Likit çeşitleri başta olmak üzere tüm marka ve modelleri kaleme alarak ürün inceleme ve yorumlarını bir sitede toplayan BuharAbi sitesini sizlerle paylaşıyoruz.

BuharAbi Nedir? Yayın Amacı ve İşleyişi

Vapebak, tamamen tarafsız bir elektronik sigara ve likit inceleme sitesi olarak dijital yayın yapan bir sitedir. Elektronik Sigara kullanmak isteyenler ve kararsız kalanlar için bir rehber niteliği taşıyan Vapebak, hangi cihazın ne kadar etkili olduğunu anlatan bir inceleme ve yorum sitesidir. Sitede, kullanıcı yorumlarına da yer verilmektedir. Böylece kullanıcı deneyimlerini diğer ziyaretçilerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Geleneksel Sigaraların insan sağlığına zararı olduğu gibi, elektronik sigaralarında insan sağlığına zararının olduğunu hatırlatmak ve bu bilinçle adım atmak önemlidir. Bu noktada sitenin asıl amacının, elektronik sigaraya teşvik etmek değil aksine sigarayı bırakmaya bir alternatif olarak sunmak ve yeri geldiğinde tüm bunlardan tamamen kurtulmayı önermektedir.

Vapebak’dan Hediye Yağmuru

Vapebak, Puan sistemi ile farklı bir etkileşim sistemi oluşturmayı amaçlamıştır. Bu doğrultuda sitede aktif kalındığı süre boyunca, ziyaretçiler puanlar kazanıp , bu puanlarla Sponsor olan esigara sitelerinden indirim kuponları kazanacaklardır.

Bu konuda detaylı bilgileye “VapeBak Üye Puan Sistemi” konulu makaleden ulaşabilirsiniz.

Buradan Site adresini sizlerle paylaşıyorum.

Site adresi, BuharAbi.com

Sitede Juul başta olmak üzere, IQOS Cihazları, Heets Çeşitleri ve Salt Likit gibi bir çok marka ve modelin incelemesi yapılmış. Ayrıca Smok, Vaporesso gibi Pod Mod cihazlarada detaylı olarak yer verilmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir