Buhardan Sitemizin Sıkça Sorulan Sorular sayfasında merak ettiğiniz tüm sorulara ulaşabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürün yelpazesi başta olmak üzere, gönderi durumu, kargo ya da kurye teslimat süreleri gibi, müşterilerimizin en çok sorduğu soruları bu sayfamızda sizler için yer veriyoruz.


Ödeme Seçenekleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Türkiye’nin her yerine Kapıda Ödeme Vardır. Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı olarak Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İstanbul içi Motorlu Kurye ile gönderilerde kapıda sadece Nakit olarak ödeme alınmaktadır ve Kuryelerde Pos Cihazı yoktur. İstanbul içi Kuryelerde Kredi kartı geçerli değildir.  Kapıda Kredi Kartı ile gönderimlerde Taksit Yoktur.

Dilerseniz Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Sipariş sırasında Havale/EFT yi seçmeniz yeterli olacaktır. Havale/EFT durumlarında açıklamayı KESİNLİKLE boş bırakınız ve ödemenizi başka bir hesaptan yaptıysanız dekontunuzu Whatsapp üzerinden sipariş numaranız ve isminiz ile paylaşınız. Havale yaptığınız banka hesabınızdaki isim soy isim ile sipariş oluşturduğunuz isim Soyisim aynı ise dekont atmanıza gerek yoktur.

Açıklama kısmında esigaraya dair herhangi bir ifade geçiyor ise siparişleriniz iptale düşer ve paranız 48 saat içerisinde iade edilir. Eğer açıklama zorunlu tutuluyorsa, Para Transferi, İsim soyisim, ödeme vb. ifadeler kullanabilirsiniz.


Buhardan Sitesinde Satılan Ürünler Orijinal mi?

Sitemizde satışı yapılan Elektronik sigara cihazları orijinal olup, jelatinli ve kapalı kutusunda gönderim sağlanmaktadır. Cihazlar orijinaldir. Orijinal sorgulama hologramları mevcuttur. Ancak, Türkiye IP ile sorguladığınızda hata vermektedir. İlk cihazı aldığınızda lütfen kendi orijinal şarj aleti ile 1 saat kadar şarj edin. İlk aldığınızda cihaz arızalı ve bozuk çıktığında 24 saat geçmeden bizlere iletin 24 saat içerisinde değişim yapılmaktadır.