İstanbul, Türkiye

Perpa Ticaret Merkezi, Halil Rıfat Paşa Mah. Okmeydanı, Şişli / İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Tüm siparişlerde kapıda ödeme mevcut olup, MNG Kargo ile gönderimi sağlanmaktadır. Kapıda ödeme bedeli olarak + kargo ücreti yansıtılır. Bu ücretler MNG Tarafından alınan Kapıda ödeme komisyonu ve Kredi Kartı komisyonlarını içerir ve buhardan.org ile ilgisi yoktur.  

Saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişler aynı gün MNG kargoya verilir. İstanbul ilinden 600 KM ye kadar olan illere 1 iş günü içerisinde teslimat yapılırken, 600 km sonrası  2-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.

MNG tarafından SMS ile Takip No göndirilmektedir. Takip numaranızı sorgulayarak gönderi durumunuzu öğrenebilirsiniz. 

İstanbul içi Motorlu Kurye ile aynı gün teslimat hizmeti seçenler ise, bölge ve yoğunluğa göre saat belirtilmeksizin gün içerisinde teslimat sağlanır. Motorlu Kuryelerin güvenliği ve çalışma prensiplerimiz gereği kuryelerin hızlı ya da acil gönderim durumu yoktur. Hızlı Teslimat, Gece Teslimatları ve bayram günleri teslimatları mevcut tarifenin 2 katı ücret yansıtılır. 

Sitede yer alan Elektronik sigara modelleri, Pod Kit modelleri, Salt Likit çeşitleri orijinal olup, kapıda ödeme imkanı ile sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. 

Mağaza satışımız şu an için yoktur. Kapıda Nakit ya da İstanbul içi Motorlu kurye ile aynı gün teslimat hizmetimiz vardır. Motorlu Kurye teslimat ücretimiz +150 TL’dir.

Ürünü beğenmediğiniz ya da farklı bir sebepten dolayı kutusu açılmış, kullanılmış ürünlerde iade ya da değişim yoktur. Kargo hazırlanma aşamasında müşteriye yanlış giden ürünlerde, değişim mevcut olup, kargo bedeli tarafımıza yansımaktadır. Açılmamış ürünlerde 2 iş günü içerisinde değişim yapılabilmekte olup, kargo ücreti bu durumda alıcıya yansır.

 

Sipariş Hattı: 0534 620 36 90

iletişim için bize ulaşabilirsiniz!

buhardan1.com iletişim sayfası banner alanı.