Gösterilen sonuç sayısı: 4

IQOS Cihaz Modelleri Orijnal iQOS Türkiye Uygun Fiyatı ile Satın Al

IQOS Nedir? IQOS, klasik sigara alışkanlığından kurtulmak isteyenler için ve sigara dumanı veya külü olmadan gerçek tütün tadını çıkarmak isteyen yetişkin sigara içenler için bir alternatif olarak geliştirilen ürünlerdir. IQOS Ürünleri, sigara içmeyenler veya sigarayı bırakanlar için kesinlikle tasarlanmamıştır ve kesinlikle önerilmez. Buhardan Sitesinden, 21 yaş ve üzeri yetişkin kişiler tarafından kapalı kutu ve jelatinli olarak, hızlı teslimat ve kapıda ödeme imkanı ile güvenli şekilde sipariş verilebilmektedir.

2,500 
5,250 

Heets

Terea

1,650 

IQOS cihazları, gerçek tütünü uyumlu çubuklarda (HEETS) yakmak yerine hassas bir 350°C'ye ısıtmak için gelişmiş elektronikler cihazları kapsar. Bu, sigara içme hissi verir, ancak dumansız bir buharın solunmasıyla sağlanır. Test ortamında sigaraya kıyasla daha düşük düzeyde zararlı kimyasal yayarlar.

IQOS Sigara Cihazlarını Nereden Alabilirim?

IQOS esigara cihazlarını ve Heets karton çeşitlerini Türkiye'de satın almak için buhardan.org adresini güvenle tercih edebilir ve sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme kargo ile iqos cihazlarınızı aynı gün gönderim sağlamaktayız. En uygun fiyat seçeneği ve hızlı teslimat avantajı ile. Türkiye'de IQOS mağazaları resmi olarak bulunmamaktadır. Yurt dışından bireysel olarak getirilen sıfır paketinde açılmamış cihazları sizlere İstanbul içi Motorlu kurye ile aynı gün içerisinde ulaştırmaktayız.