Gösterilen sonuç sayısı: 3

Juul Türkiye Juul Pod Çeşitleri Ürün Kategorisi

Juul Türkiye Juul Pod orijinal  Jul Ürün Çeşitleri Kategorisi. Buhardan güvencesi ile kapıda ödeme, hızlı teslimat ve aynı gün kurye ile adresinizde. Juul Nedir? Tamamen benzersiz çeşitli aromalı e-sıvılara sahip kapalı sistemli bir e-sigaradır . Açık sistem e-sigaraları, tankınızı şişe tarafından satın alınan e-sıvı ile yeniden doldurmanıza izin verirken, kapalı sistemler tipik olarak, yalnızca kendi vaporizatörleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış değiştirilebilir bir kartuşta gelen kendi e-sıvı hattına sahiptir. Ancak, Juul podlar tekrar doldurulabilir özelliğe sahiptir.

İndirim!
Orijinal fiyat: 1,250 ₺.Şu andaki fiyat: 940 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 800 ₺.Şu andaki fiyat: 750 ₺.

juul türkiye satış sitesi sipariş ver

Tüm JUUL vape kitleri ve pil paketleri, IEC 62133, UL 1642 ve IEC 60335 gibi uluslararası güvenlik standartlarını karşılamak için güvenilirlik ve operasyonel tutarlılık açısından test edilmiştir. JUUL UK uyumlu ürünler, CISPR 22, IEC gibi uluslararası yayılan emisyon, bağışıklık ve güvenlik standartlarını karşılar. 60335 ve IEC 61000-4-2/3/4/5/6/8/11 ve elektrikli ve elektronik ekipmanlarda tehlikeli maddelerin kullanımına ilişkin Avrupa Birliği'nin RoHS (Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması) ile uyumludur.

JUUL Pod'ları Özel Yapan Nedir?

Juul, benzersiz Nikotin Tuzu kullanımları nedeniyle buharlaştırıcılarının sigara içmeye en uygun alternatif olduğunu iddia ediyor. Patentli JUUL tuzları, buhara geleneksel buhardan daha çok dumana benzeyen benzersiz bir doku sağlar.

JUUL pod'lar, standart 3 miligramlık e-sıvı şişenizden daha fazla nikotine sahiptir. Bir sigaranın çekişini ve vuruşunu yakından taklit edecek şekilde tasarlandığından, çok fazla nikotin ile sıkı bir çekiş elde edersiniz. Her vuruşun ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde, Juul her vuruşu pürüzsüz ve lezzetli hale getirmek için harika bir iş çıkarıyor. Yine, bazı büyük cihazlar kadar pürüzsüz değil, ancak Juul'un bu kadar küçük bir ayak izi ile başardığı şey etkileyici. Her JUUL pod, bir kutu sigarayla kabaca aynı miktarda nikotin içerir.