Gösterilen sonuç sayısı: 5

Heets Sigara Çeşitleri IQOS Heets Uygun Fiyat Sipariş Ver

Heets Sigara Çeşitleri IQOS Heets ürünlerini uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı teslimat imkanı ile satın alabilirsiniz. Başta Heets Amber, Yellow Sarı ve Sienna olmak üzere, Turkuaz, Green Zing, Noor, gibi ürünleri stoklarımızda yer vermekteyiz. Bu ürünlerde fiyatlar ülke bazında değişim göstermekte olup, Heets Kazakistan, Heets Ukrayna, Heets İsviçre ve Heets Kıbrıs çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır.

Heets

Terea

1,600 

 

IQOS Heets Karton Çeşitleri Kampanyalı Fiyatı ile buhardan.org Adresinde

Geniş stok yelpazesine sahip Buhardan sitemizde Heets çeşitlerini inceleyebilir ve güvenle kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

IQOS Heets Ürünlerinde Plastik mi Var?

En sık sorulan sorulardan biri, sözde "Plastik" veya cihazla birlikte kullanılan IQOS tütün filtresinde bulunanlar. Gerçek şu ki, IQOS'taki biyopolimer filtre, biyolojik olarak parçalanabilen polilaktik asitten yapılmıştır. Mısır nişastası, tapyoka (nişasta veya kökler) veya şeker kamışından elde edilir. Kolay ayrışması nedeniyle, bu malzeme tıpta (duvarlar, dişler, implantlar vb.) ve ayrıca bir dizi tüketim malının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. IQOS'taki biyopolimer filtre, buharı soğutmak ve zararlı maddeleri daha da azaltmak için kullanılır. Çubuğu kullanırken, bu filtre buharın sıcaklığı nedeniyle sertleşir ve normal bir fiziksel reaksiyon olan görünümünü değiştirir. Çalışmalar, bu filtrenin aerosolün toksisitesini etkilemediğini göstermiştir.

IQOS Heets Sigara Nereden Alabilirim?

buhardan.org adresimizden direkt sipariş verebilir ya da Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Tüm IQOS heets ürünleri orijinal olup, kapalı kutusunda adresinize gönderilir. Kapıda ödeme ve hızlı teslimat imkanı ile. Orijinal Heets karton ürünlerini güvenle alabileceğiniz en uygun adres tabii ki buhardan.org internet sitesidir. Kapıda ödeme imkanı sunan ve İstanbul içi aynı gün teslimat seçenekleri yer alan sitede, sizlere d n kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyan bir ekip yer alır.

Heets Sigara Nedir?

Heets, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtılmış tütün ürünleridir. Heets sigaralar, özel olarak tasarlanmış IQOS cihazı ile kullanılır. IQOS, tütünü yakmadan ısıtarak buharlaştırır ve sigara dumanına kıyasla daha az zararlı olduğu iddia edilir.

Heets sigaralar, çeşitli tatlar ve nikotin seviyeleri sunar. Bu sigaralar, geleneksel sigaralara göre daha az kül ve duman üretir. Ayrıca, Heets sigaraları kullanırken ortaya çıkan koku, geleneksel sigaralara göre daha azdır.

Heets sigaraları, bazı ülkelerde yasal olarak satılmaktadır. Ancak, bazı ülkelerde ısıtılmış tütün ürünleri yasaklanmıştır. Bu nedenle, Heets sigaralarını kullanmadan önce, ülkenizdeki yasalara ve düzenlemelere dikkat etmeniz önerilir.

Heets sigaraları, geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddia edilse de, tütün ürünleri sağlık açısından ciddi riskler taşır. Bu nedenle, tütün ürünleri kullanmadan önce, sağlık riskleri hakkında bilgi edinmeniz ve kullanım talimatlarını dikkatlice okumanız önerilir.

Heets ürünlerinde Ülke Farklılıkları Nedir?

Sitemizde Heets çeşitleri Kıbrıs başta olmak üzere, Kazakistan ve Bulgaristan ürünleri satışı yapılmaktadır. Ülke farklılığı Heets ürünleri içerisinde yer alan çubukların kalitesi ile ilgilidir. En kaliteli olanlar sırası ile Kıbrıs, Bulgaristan ve Kazakistan olarak sıralayabiliriz.